Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Podziel się największą wpadką, jakiej byłeś świadkiem na weselu

69 964  
235   49  
Tym razem Jimmy Fallon zapytał swoich widzów o największe wpadki, jakich byli świadkami (lub uczestnikami) na weselach. Przed wami najciekawsze historyjki.

#1.

Byłem już pijany i przed ceremonią oblałem sobie krocze wodą święconą. Zażartowałem, że teraz mam poświęconego penisa, na co ksiądz odpowiedział: "zważywszy na to, ile wypiłeś, przyda ci się każda pomoc".

by MaxTCat1

#2.

Mojej kuzynce zaczął się okres w czasie wesela, na co kompletnie nie była przygotowana. Kiedy na jej sukni pojawiła się krew, jej mąż oblał ją czerwonym winem dla niepoznaki.

by limpidboo

#3.

U nas dwóch drużbów pobiło się dzień przed weselem. Jednego musieliśmy później zgarnąć ze szpitala, a drugiego z aresztu.

by 19paris

#4.

Jestem meteorologiem, który zaplanował wesele na świeżym powietrzu... padało.

by jritka

#5.

Pogratulowałem matce panny młodej. Okazało się, że to była jej siostra.

by jimmyfallon

#6.Kiedy moja mama brała ślub po raz drugi i podczas pocałunku wszyscy zaczęli bić brawo, mój brat, który miał wówczas 8 lat, krzyknął: "Nie musicie klaskać. Kiedyś już brała ślub".

by @Joshie_Ayerdi17

#7.

Moja koleżanka wychodziła za mąż po raz trzeci. Jej syn niósł obrączki na poprzednim ślubie i na tym trzecim. Kiedy wypowiedziała "oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci", mały głośno zakomunikował: "Ostatnio też tak mówiłaś!".

by l3ridey

#8.

Moja siostra niesamowicie się zestresowała i kilka razy wymiotowała przed pójściem do ołtarza. Niestety nikt nie miał przy sobie gumy do żucia... Jej mąż do dziś śmieje się, że nigdy nie zapomni ich pierwszego małżeńskiego pocałunku.

by emmdeweese

#9.

Złapałem ospę wietrzną tuż przed swoim ślubem. Miałem na sobie więcej podkładu niż moja żona i wyglądałem jak pizza z podwójnym pepperoni.

by AndrewHowe321

#10.

Zapomniałam torby z ciuchami i po nocy poślubnej paradowałam po hotelu w sukni ślubnej, wyglądając jak ofiara losu. Ludzie myśleli, że zwiałam sprzed ołtarza.

by amyrwinkler

#11.

Udzielałem ślubu pewnej parze. Po tym, jak obwołałem ich mężem i żoną, drużba spojrzał na mnie i pyta: "Co mam z nimi zrobić?". Trzymał obrączki, o których kompletnie zapomniałem.

by jbrownsound

#12.Nasz fotograf wkomponował Jezusa do naszego zdjęcia ślubnego.

by annie_howington

#13.

Kiedy DJ puścił "I've Had The Time of My Life", złamałem żonie żebro, próbując odtworzyć chwyt z Dirty Dancing.

by thebaziness

#14.

Byłam świadkiem, jak moja kuzynka bije się z inną laską o rzucony bukiet. Sęk w tym, że ona ma już męża.

by geekymina

#15.

Byliśmy właśnie po ceremonii ślubnej i szykowaliśmy się do imprezy. Jednym z pierwszych gości była starsza pani, która od razu dorwała się do jedzenia i nałożyła sobie wielką porcję guacamole. Z tym że to nie było guacamole, tylko wasabi. Musieliśmy wzywać pogotowie.

by Iriesheik

#16.

Nie zorientowaliśmy się, że w dniu naszego ślubu następowała akurat zmiana czasu. Większość gości przybyła więc o godzinę za późno.

by E_ONeill1024

#17.

Na moim pierwszym ślubie zjawili się piraci, którzy mnie porwali. Byli wynajęci na inne wesele, ale postanowili wbić też na nasze. Szkoda, że mnie nie zatrzymali.

by omfggrly

#18.Mój mąż raczej unika alkoholu, ale podczas wesela postanowił wypić kielicha z każdym, kogo udało się namówić. Znaleźliśmy go w takim stanie, jak widać na zdjęciu. Do hotelu wieźli go na wózku bagażowym xD

by HannahSavenok

<<< W poprzednim odcinku

12

Oglądany: 69964x | Komentarzy: 49 | Okejek: 235 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.05

26.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało